Company Logo

Wdrożenia

  Wieloletnie doświadczenie w produkcji i implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwem pozwoliło nam doskonale poznać i zrozumieć wymagania Użytkowników. Kluczową rolę w tych procesach odgrywa profesjonalne wdrożenie oraz szkolenie. Znając realia działania przedsiębiorstw opracowaliśmy optymalną metodykę wdrożenia, która zapewnia pełne wykorzystanie wszystkich możliwości dostarczonego przez nas systemu.

Czytaj więcej: Wdrożenia

Szkolenia i konsultacje

  Na efekty pracy z systemem istotny wpływ mają pracownicy firmy, którzy na co dzień korzystają z programu. Zapewniamy im dedykowane wsparcie oraz profesjonalne szkolenia przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi informatycznych. Usługi szkoleniowe dotyczą funkcjonalności poszczególnych modułów dostarczanych systemów. Dla firm użytkujących oferowane rozwiązania, szkolenia mają charakter indywidualny. Każda część szkolenia poparta jest ćwiczeniami praktycznymi z użytkowania systemów, co znacząco zwiększa skuteczność prowadzonych szkoleń.

Czytaj więcej: Szkolenia i konsultacje

Pakiet aktualizacyjny

  Chcąc zapewnić naszym Klientom maksymalny komfort pracy z systemami RAKSSQL przygotowaliśmy specjalny Pakiet Aktualizacyjny. W ramach pakietu Użytkownicy otrzymują wsparcie na wszystkich etapach korzystania z naszego oprogramowania, począwszy od instalacji poprzez bieżącą pracę a na rozbudowie systemu i aktualizacjach kończąc.

Czytaj więcej: Pakiet aktualizacyjny