Company Logo

Średnie i Duże Firmy

  RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pakiet oprogramowania stworzony został  dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprzedażą.

Czytaj więcej: Średnie i Duże Firmy

Mikro Przedsiębiorstwa

  Gotowe pakiety oprogramowania dostosowane do potrzeb małych firm i samodzielnych przedsiębiorców.  Program w łatwy sposób pozwala samodzielnie wystawić fakturę VAT, automatycznie dokonuje stosownych wpisów w Księdze Przychodów i Rozchodów, wystawienie deklaracji podatkowych odbywa się po naciśnięciu jednego klawisza.

Czytaj więcej: Mikro Przedsiębiorstwa

Małe i Średnie Firmy

  Każda firma, dbająca o rozwój i ekspansję na rynku dochodzi do punktu, w którym możliwości gromadzenia i przetwarzania informacji determinują jej perspektywy. Pakiet RAKSSQL jest narzędziem rejestrującym wszystkie zdarzenia gospodarcze, zachodzące w firmie oraz pokazującym pełny obraz jej działalności operacyjnej i finansowej.

Czytaj więcej: Małe i Średnie Firmy

Biura Rachunkowe

  Satysfakcja klientów decyduje o sukcesie Biura Rachunkowego. Efektem ponad 20 letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania finansowo-księgowego jest program dostosowany do specyfiki pracy Biura Rachunkowego. Wyposażono go w wiele unikalnych funkcji (m.in. automaty księgowe, klucze podziałowe, monitoring pracy księgowych, zdalny dostęp), które wymiernie usprawnią pracę i pozwolą efektywniej zarządzać pracownikami biura rachunkowego.

Czytaj więcej: Biura Rachunkowe