Company Logo

RaksSQL

Program trzeciej generacji RAKSSQL to nowoczesny, w pełni zintegrowany system dający nieograniczone możliwości użytkownikom przy zachowaniu kosztów dostosowanych do krajowych realiów.

RAKSSQL stanowi istotne wsparcie w procesie zarządzania firmą. W jednym miejscu gromadzi informacje z każdego obszaru działania przedsiębiorstwa: sprzedaży, finansów, księgowości lub kadr. Podejmowanie decyzji w oparciu o zawsze aktualne dane minimalizuje ryzyko błędu i daje komfort w zarządzaniu firmą.

  Swoboda działania w nowych obszarach biznesowych

RAKSSQL oferuje możliwość prowadzenia działalności na wielu płaszczyznach np. prowadzenie sprzedaży w sposób tradycyjny, za pomocą sklepu internetowego, mobilnych handlowców, platformę B2B, czy też przez serwisy aukcyjne np. allegro. Program w sposób automatyczny współpracuje z systemami home banking, pobiera aktualne kursy walutowe ze strony Narodowego Banku Polskiego, wysyła e-deklaracje do Urzędu Skarbowego i ZUS. Umożliwia pracę zdalną przez Internet. Zadaniem systemu jest efektywne wspieranie przedsiębiorców w realizacji ich pomysłów biznesowych.

  Dopasowanie do indywidualnych potrzeb firmy

Szeroka gama zintegrowanych modułów pozwala na optymalne dopasowanie programu do wymagań i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Dzięki pełnej integracji, rozbudowa jest szybka i bezproblemowa. Może być wykonana w dowolnym momencie, wraz ze wzrostem potrzeb firmy.

  Pełny i aktualny obraz tego co się dzieje w firmie

Informacje z wszystkich obszarów działalności trafiają do jednego systemu. Program umożliwia świadome podejmowanie decyzji zarówno tych strategicznych, jak i tych codziennych. System pozwala skoncentrować się na skutecznym prowadzeniu firmy, przy zachowaniu pełnej kontroli nad sprawami bieżącymi.

  Optymalizacja kosztów

Program jest prosty w instalacji i parametryzacji. Wdrożenie nie zakłóca bieżącej działalności firmy. System jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pracownicy szybko opanują umiejętność poruszania się po programie zwiększając efektywność codziennej pracy. Korzystając z RAKSSQL firma nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem bazy danych i programu do generowania raportów. Może również uniknąć kosztów związanych z zakupem systemu operacyjnego dla serwera, dzięki wykorzystaniu systemu Linux.

  Niezawodność i bezpieczeństwo

System oferuje możliwości dostępne dotychczas jedynie w drogich rozwiązaniach dla dużych firm. Zastosowana baza danych SQL jest szybka, bezpieczna i skalowalna oraz odporna na awarie. Charakteryzuje się dużą efektywnością działania zarówno na pojedynczym komputerze, jak i w sieci obsługującej tysiące operacji i setki użytkowników. System uprawnień i haseł pozwala na zapewnienie pełnej kontroli nad dostępem do wybranych elementów systemu.