Company Logo

Outsourcing IT

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

1923 Henry Ford       


 

Tak w 1923 roku Henry Ford opisał wtedy jeszcze nikomu nie znany termin „outsourcing”, który dzisiaj oznacza zaangażowanie firmy trzeciej w procesy biznesowe przedsiębiorstwa.

Outsourcing IT którym się zajmujemy, polega na powierzeniu naszej firmie odpowiedzialności za świadczenie usług przetwarzania danych, obsługi kompletnych procesów informatycznych, gdzie kluczowym zagadnieniem jest utrzymanie w wysokiej sprawności całej infrastruktury.

Bezpieczeństwo i wydajność sieci informatycznych, serwerów i firmowych komputerów to sprawne, efektywne i niezagrożone działaniami z zewnątrz funkcjonowanie całej firmy. Dlatego bardzo ważne jest wybranie sprawdzonego partnera, który kompleksowo i profesjonalnie zajmie się obsługą informatyczną firmy.

Oto 5 powodów, dla których warto nam powierzyć stałą opiekę serwisową infrastruktury informatycznej w Państwa przedsiębiorstwie:

 1. Dostępność ekspertów IT
  Możliwość korzystania z usług ekspertów o dużym doświadczeniu i fachowości - dedykowani do współpracy z Państwem pracownicy korzystają z całej wiedzy zgromadzonej w firmie oraz z informacji i wiedzy innych ekspertów.
 2. Obniżenie kosztów
  Brak nakładów na stworzenie miejsc pracy, kosztów ubezpieczeń socjalnych, dodatkowych, specjalizowanych szkoleń pracowników.
 3. Zmniejszenie wysokości inwestycji
  Płatność wyłącznie za usługę bez konieczności inwestycji w infrastrukturę.
 4. Stabilność opieki
  Brak uzależnienia od choroby i urlopu pracowników oraz innych czynników. Do Państwa dyspozycji zawsze pozostaje ktoś z naszego działu Opieki IT.
 5. Efektywne wykorzystanie czasu pracy
  Możliwość skupienia się na kluczowych zagadnieniach biznesowych prowadzonej działalności, podczas gdy nasi eksperci dbają o stabilność działania Państwa sieci IT.

W ramach naszych prac zapewniamy Państwu:

 • utrzymanie ciągłości pracy,
 • realizację nawet najbardziej zaawansowanych usług,
 • administrację siecią,
 • realizowanie bieżących prac serwisowych,
 • dokonywanie przeglądów i konserwacji,
 • pomoc i wspomaganie pracowników,
 • prowadzenie szkoleń i konsultacji,
 • stałe doradztwo techniczne,
 • konsultacje w zakresie rozwoju bazy informatycznej.

Zapraszamy do składania zapytań. Przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę i zapewnimy usługi IT na najwyższym poziomie.