Company Logo

Platan

Korzystamy z produktów wiodącego polskiego producenta abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych, firmy Platan. Ta kompleksowa oferta pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców - począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze. Z produktów firmy Platan korzysta blisko milion Polaków.

 

Dzięki współpracy możemy przedstawić Państwu kompleksową ofertę central zarówno pod względem pojemności, jak i technologii. Najmniejsza centralka w ofercie pozwala na obsługę kilku linii wewnętrznych, natomiast największy system telekomunikacyjny może obsługiwać do kilkuset użytkowników i przeznaczony jest dla dużych firm i instytucji.

 

Centrale telefoniczne Platan to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte o najnowsze światowe trendy i technologie. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku oraz zgodne z najnowszymi światowymi trendami.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo centrale telefoniczne Platan:

  • Prima mini
  • Prima
  • Micra
  • Sigma
  • Libra
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową!